THB için 1 kiti 20-1000 Tayland döviz banknotlar sikke için 220 V ile jetonu hazne fatura alıcısı için değiştirici makinesi

₺1 013.06
  • m472
  • Stokta vartayland: 20-1000
ülkeniz için para kontrol etmek için bizimle irtibata ücretsiz.
JY-14 KONTROL KURULU
bağlantı ve Pozisyon
1: Ekran 2: Beyaz kurşun 3: Duraklama modu için 01:02
4: Akış sensörü No. 11 giriş sinyali MAX SıNıRı ulaşmak
5: Çıkış: Kontrol ilk selenoid vana
6: Çıkış: Kontrol ikinci selenoid vana
7: Giriş aygıtları-sikke alıcı, fatura alıcı, veya kart okuyucu:
SARı : DC12V, BEYAZ : giriş sinyali, SIYAH : GND
8: AC jack-5.5mm * 2.1mm
9: Akış sensörü No. 10 giriş sinyali MAX SıNıRı ulaşmak
10: Giriş: akış sensörü No.1 itibaren 6
11: Giriş: akış sensörü No.1 itibaren 5
12: düğme BAŞLANGıÇ MODU için 01:02
13-16: Düğme S4, S3, S2, ve S1
NOT: Ücretsiz DC12V ya No. 8 veya No.9. bağlamak için
bağlantı için ekli 2 örneğin referans lütfen
sikke hazne
para Çapı: 23mm-26mm
para Kalınlığı: 1.5mm
diğer şartname ihtiyacınız varsa bizimle irtibata kutusu olmadan parçaları gitmek. video bir örnek olduğunu
SATıNALMA NOTLAR
garanti -biz iade kabul 7 gün alıcı sonra mal almak. fore için alıcı ödeme ve kargo ücreti geri satıcının hata değilse. olası durumunda öğe iyi çalışamaz, ön plana için satıcı ödeme ve kargo ücreti geri yeni bir ya da sorunu için alıcı iade. -" KUTUSU " herhangi bir türü için, biz ETMEYIN iade kabul. olası durumunda bir sorun var, satıcı alıcıya gönderir parçaları değiştirilmesi için. -1 yıl garanti. nakliye SONRASı -gönderdikten sonra takip numarası verilir ve 3 gün sonra izleme için kullanılabilir.
takip numarası varsa lütfen bize bildirin 3 gün sonra izlenebilir değildir. -takip web sitesi: -için amerika birleşik Devletleri , biz e-cep tarafından göndermek. için RUSYA , gönderme için TAM ADı veriniz. için arjantin , biz mal göndermek yok. EXPRESS -genellikle, yerel gümrük ücretleri yerel gümrük vergi olduğunda mal gümrük varmak. ekspres seçmeden önce tamam ise çift kontrol ediniz. her ülke farklı VERGI ORANı vardır. gümrük ile kontrol lütfen kural. -bazı ülkeler biz DHL tarafından göndermek, bazı ülkeler, biz FEDEX ile göndermek. eğer ısrar vardır BELIRLI EKSPRES YOLU, haber veriniz sipariş sayfasında bize. -için RUSYA, biz sadece DHL veya EMS ile göndermek, müşteri gümrükleme yapmak için yeteneği var gerekiyor. diğer bilgiler - biz sizin için düşük değer beyan edecektir. gerçek değerini beyan etmek bize ihtiyacınız varsa, sipariş sayfasında bize haber veriniz. - net lütfen dikkat sipariş sayfasında türleşme öğeleri için, gibi RENK, BOYUTU, vb veya rastgele tarafından yakalandı olabilir. -biz herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa sizinle onaylamak, sipariş sayfasında mesaj göndereceğiz. mal göndermeden önce üzerinde dikkat lütfen. geribildirim eğer-biz takdir sizin mal test sonra geribildirim bırakın. - satıcı ile iletişim lütfen sorunuz olduğunda doğrudan geribildirim ayrılmadan veya bir anlaşmazlık açmak yerine. biz 24 saat içinde öneriler sunmak sonra bize mesaj gönderebilirsiniz. - herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize bildirin. biz size cevap verecektir 24 saat içinde .


  • Model Numarası: .
  • Marka Adı: JY_JUYAO ELECTRONIC
  • Uyumlu Marka/Model: Hiçbiri

  • Birim Tipi: Set
  • Paket Boyutu: 10cm x 9cm x 4cm (3.94in x 3.54in x 1.57in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler