Partaker R3 D525 6 LAN Güvenlik Duvarı Donanım Router 2G RAM 8G SSD

₺903.54 ₺1 505.90
 • m118
 • Stokta varPartaker R3 D525 6 LAN Güvenlik Duvarı Donanım Router 2G RAM 8G SSD
yumuşak rota kullanımı ile bir masaüstü veya sunucu yazılımı yönlendirme çözüm oluşturmak için, temelde tarafından yazılım ayarları yönlendirici işlevi ulaşmak için; sert rota iken özel donanım aygıtları kullanımı dayanmaktadır, dahil işlemci, güç kaynağı, gömülü yazılım, sağlanan yönlendirici işlevselliği ayarı. yazılım router karmaşık değildir, çok basit, normal operasyon PC yazılımı yüklü olabilir kullanacak rota, adından da anlaşılacağı gibi sistem yazılım kurulumu yönlendirme fonksiyonu bağlı olarak farklı işlemler ayrılabilir dayalı windows platformu ve yazılım tabanlı yönlendiriciler Linux/bsd platformu geliştirme, Windows platformu üzerinde tabanlı yazılım güvenlik duvarı daha ortak ISA Sunucu, Winroute Güvenlik Duvarı, Internet davranış yönetimi yumuşak çim yolları, vb bu Bazı yazılım ticari olduğunu, genellikle dayalı farklı yetkili kullanıcıların sayısını ücretleri ve farklı, satın alma maliyeti birçok küçük ve orta ölçekli işletmeler için orijinal yazılım güvenlik duvarı harcama kuşkusuz küçük bir servet, çim Internet davranış yönetimi yazılım tabanlı yönlendirme yumuşak ücretsiz bir windows platformu ve ayrıca hit sınırlıdır yönlendirme yazılımı; ve dayalı Unix/Linux platformu yazılım güvenlik duvarı biz genellikle az temas, açık kaynak işlemi faydalanmak için, şu anda dayalı Unix/Linux platformu yazılım güvenlik duvarı mantar tanıtmak devam bu En yazılım güvenlik duvarı ücretsiz olduğunu, ortak bir deniz örümcekler, ikuai8, RouterOS, m0n0Wall, SmoothWall, Ipcop, CoyoteLinux [1], vb Bu sistemler düşük toplam genel donanım gereksinimleri ile karakterize, hatta sadece 486 gerekir bilgisayar, bir disket, bir çok iki dışında kartları yükleyebilirsiniz profesyonel yazılım güvenlik duvarı, hangi vardır elimine arkadaşlar bir sürü aşağı düşük-uç bilgisayarlar, bilgisayar dışarı birini almak anlamına gelir, bir ücretsiz güvenlik duvarı yazılımı yüklemek, bir kuruş harcamak yok dışarı DIY profesyonel bir güvenlik duvarı üzerinde, ve bu sistemler da NAT fonksiyonu kendisi dahil, ve genişbant paylaşımı elde edebilirsiniz, bu demektir ücretsiz güvenlik duvarı aslında bir iyi broadband router, bu nasıl heyecan verici şeyler, ama şimdi için, ücretsiz yazılım rota bu tür genellikle sipariş takılı hayatta kalmak için veya aşırı reklam çünkü memnun kullanıcılar yol açar.
bu bağlantı R3 için 2 GB Ram 8 GB SSD, gereken diğer yapılandırma, ödemek lütfen
ekstra ücret üzerinden
yükseltme hizmeti nasıl yükseltmek için? 1. Click 2. örneğin, 2 GB 16 GB gerekiyorsa, fiyatı $211-$208 = $3 3. Yükseltme değeri, 1 adet = $1 4. satın böylece 3 adet, 1 $ ve yapılandırma ihtiyacınız için mesaj bırakın, bitti.
LOGO Etiket özelleştirilebilir, MOQ100pcs
2G RAM 8G SSD Dahil
bizim güvenlik duvarı aletleri Radius_Manager gibi yönlendirme yazılımı yükleyebilirsiniz, RouterOS, ROS, Panabit, PFSense, monowall, PFS, OPENWRT, Yunbs, XiaoCao, Wayos, Netzone, Bytevalue, Bithighway, Hi-Örümcek, iKuai vb
Model katalog Spec. açıklama daha fazla Detay R3 D525 6 Ethernet (Masaüstü Tipi) Tipi 3 CPU intel D525 Dual Core 4 Konuları 1.8G standart 1U Tipi (31*21*5 CM), 60 W Büyük Güç, Rack Can, Montaj Braketi ile Kulaklar, duvar Asılı, ayak Pedi Chipeset Intel 82801JIR + Intel ICH8M Tek Yonga Seti bellek N/A G/1 * DDR3 (1333 MHz) HDD/SSD N/A Ethernet intel PCI-E 1000 M 6*82583 v (Iyi Performans, Daha Az Isı, Istikrarlı)
tipi 3-4: tipi 3: 6 Ethernet (Masaüstü Tipi) tipi 4: 6 Ethernet (Kabine Tipi)
hakkında Güç Kablosu: biz gemi türü güç kablosu, bölgenizde dayalı.


 • paket: Evet
 • VPN Desteği: Evet
 • çıktı: 300M/S
 • belgeleme: CE,FCC,ROSH
 • eşzamanlı Oturumlar: not tested
 • Marka Adı: Partaker
 • tip: Kablolu ve Kablosuz
 • Model Numarası: R3
 • Products Status: Stock
 • configuration: 2G RAM 8G SSD

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler