65dB GSM DCS CDMA WCDMA 1800 mhz mobil sinyal booster amplifikatör extender Yagi Anten Kapalı Tavan Anten ve ile set

₺930.87
  • m368
  • Stokta vargiriş:
biz cep telefonu sinyal güçlendirici bir lider üreticisi yıllardır Shenzhen, Çin. We kendi ar-Ge merkezi, yüksek kaliteli ürünler ve daha iyi hizmet sunuyoruz. The Tekrarlayıcı yakalar güvenilir hücresel sinyal var açık havada ve yayınlar, kapalı kadar 2,500 metre kare, net keyfini böylece, kesinti olmadan hızlı ve daha güvenilir hizmet. hatırlıyorum, dayalı değişir kapsama açık sinyal seviyesi, yapı inşaat, ve anten yerleştirme. kapsama bitişik odalar duvarlar ve tavan azalacaktır/zeminler.
paket:
1. 1 * Booster
2. 1 * Güç Adaptörü
3. 1 * Montaj Vida Kiti
4. 1 * İngilizce Kullanım Kılavuzu
5. 1 * 9dBi Kapalı Panel Anten ile 5 m (yaklaşık 16.4 metre) Kablo
6. 1 * 8dBi Açık Yagi Anten ile 10 m (yaklaşık 32.8 metre) Kablo
not:
1. The frekans sinyal güçlendirici bir seçmek için en önemli şey olduğunu, çünkü GSM, 3G veya 4G farklı ülkelerde farklı frekans demektir. siz web sitesinde frekans kontrol: www.unlockonline.com/mobilenetworks.php , ama bu sadece referans için.
2. The ana ünite sıcak alacağı edildikten sonra 30 dakika için çalıştı. sıcak olsun bunları yapmazsa, bize e-postalar gönderin.
3. yükledikten sonra hala varsa hiçbir sinyal güçlendirici, açık anten ayarlayın lütfen. 2-3 barlar almalısınız istikrarlı sinyal yerde nerede açık anten giderilmiştir, veya güçlendirici çalışamaz. açık anten monte edilmelidir 2 metre sizin çatı veya daha yüksek bir yüksek açık yerde üzerine koydu, böylece daha iyi resepsiyon olsun.
4. if alabilirsiniz tam barlar yükledikten sonra sinyal güçlendirici, ama olamaz, arama yapmak emin olun önlemek için Açık ve Kapalı anten duvar tarafından ayrılmış interferrence, koyarak onları kadarıyla 10 metre.


  • Model Numarası: PR-K-D65A-PYW
  • Marka Adı: phonetone

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler